Historia Salonu

 Zakład fryzjerski w Krakowie przy ul. Bieżanowskiej 87 b został założony przez moich rodziców Barbarę i Jana Bochenek. Od 1988 roku do 2001 roku funkcjonował pod nazwą "Carmen", a ja pod ich okiem doskonaliłam swój fach fryzjerski.

 Obecnie kontynuuje tradycje rodzinne i z każdym dniem poszerzam swoją pasję. Salon Fryzur JB to kameralny lokal, usytuowany niedaleko centrum miasta, z rodzinną i ciepłą atmosferą. Przykładam szczególną wagę by klienci, korzystający z usług fryzjerskich czuli się u mnie swobodnie, miło i wyjątkowo, a także by doświadczyli pełnego zakresu najwyższej jakości usług z zachowaniem wymaganej etykiety i zasad savoir-vivre'u, co ułatwia indywidualne poznanie oczekiwań klientki i realizację jej marzeń.

 Salon Fryzur JBJestem otwarta na wszelkie nowości, biorę udział w szkoleniach stylistów, staram się cały czas rozwijać i śledzić na bieżąco najnowsze trendy mody. Pracuję głównie na produktach firmy L'Oréal Professionnel, gdyż według mnie spełniają one najwyższe standarty jakości. Realizacja zawodowa i satysfakcja klientów, to cel moich usług. Zapraszam

  Dominika Ożóg

Galeria

Salon Fryzur JB

Salon Fryzur JB

Salon Fryzur JB
FRYZJER - KRAKÓW STRZYŻENIE MODELOWANIE BALAYAGE FARBOWANIE TRWAŁA ONDULACJA


Copyright © Salon Fryzur JB 2001/2012 - All rights reserved! Design by Piter